U11 Citizen Cup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date

Round

Home Club

Score

 

Score

Away Club

Match No.

 

01-Oct

Cup R1

MK Harriers

1

V

5

Brackley Athletic Jaffas

1

 

01-Oct

Cup R1

Great Linford Torpedoes

1

V

6

Water Eaton Youth Blue

2

 

01-Oct

Cup R1

Newport Pagnell Town

9

V

0

Great Linford Piranhas

3

 

01-Oct

Cup R1

Wolverton Tigermoths

1

V

3

Brackley Athletic

4

 

08-Oct

Cup R1

Old Stratford

0

V

7

Central Milton Keynes

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14-Jan

Cup R2

Wootton Rangers

4

V

2

Brackley Athletic

9

 

18-Feb

Cup R2

Brackley Athletic Jaffas

0

V

1

Bedford Park Rangers

6

 

18-Feb

Cup R2

Water Eaton Youth Blue

7

V

0

Water Eaton Youth Red

7

 

18-Feb

Cup R2

Newport Pagnell Town

3

V

0

Central Milton Keynes

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29-Apr

Cup SF

Water Eaton Youth Blue

2

V

0

Newport Pagnell Town

10

 

29-Apr

Cup SF

Bedford Park Rangers

1

V

0

Wootton Rangers

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CUP FINAL

Bedford Park Rangers

1

V

10

Water Eaton Youth Blue

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U12 Citizen Cup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date

Round

Home Club

Score

 

Score

Away Club

 

Match No.

 

12-Nov

Cup R1

Newport Pagnell Youth

5

V

2

Leighton Corinthian Tigers

J.Dyer

1

 

12-Nov

Cup R1

Preston Gawcott

4

AET

3

Newton Longville

I.Diamond

2

 

12-Nov

Cup R1

Bedford Park Rangers Tigers

3

V

1

Brackley Athletic Jaffas

S.Brookes

3

 

19-Nov

Cup R1

Bletchley Colts

1

AET

2

Wing Raiders Jaguars

D.Grimes

4

 

19-Nov

Cup R1

Two Mile Ash Sports

6

AET

3

Water Eaton Youth Yellow

G.Dengal

5

 

19-Nov

Cup R1

Olney Town Colts Jets

1

V

5

Brook End Colts Jaguars

I.Diamond

6

 

Bye

 

Willen Juniors Blues

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

Newport Pagnell Town Tigers

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

Great Linford Hurricanes

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

Moretonville Rovers

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

Syresham

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

Wootton Rangers

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

Brookfield Rangers

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

MK Wanderers Kestrels

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

Leighton Corinthian Lions

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

Heelands Rangers

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

Cranfield Colts

 

 

 

 

 

 

 

Bye

 

Woodside Rovers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03-Dec

Cup R2

Newport Pagnell Town Tigers

4

V

1

Heelands Rangers

A.Burton

7

 

03-Dec

Cup R2

Bedford Park Rangers Tigers

2

V

5

Newport Pagnell Youth

K.Barry

8

 

03-Dec

Cup R2

Wing Raiders Jaguars

2

V

1

Moretonville Rovers

R.Tovey

9

 

03-Dec

Cup R2

Woodside Rovers

3

V

2

Wootton Rangers

I.Diamond

10

 

03-Dec

Cup R2

Cranfield Colts

0

V

1

Syresham

D.Brown

11

 

 

Cup R2

Great Linford Hurricanes

W/D

V

 

Two Mile Ash Sports

 

12

 

 

Cup R2

MK Wanderers Kestrels

 

V

W/D

Brook End Colts Jaguars

 

13

 

 

Cup R2

Leighton Corinthian Lions

2

AET

3

Preston Gawcott

 

14

 

 

Cup R2

Willen Juniors Blues

 W/D

V

 

Brookfield Rangers

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25-Feb

Cup R3

Olney Town Colts Spitfires

7

V

4

Great Linford Tornadoes

 

16

 

 

Cup R3

Woodside Rovers

W/D

V

 

Brook End Colts Panthers

 

17

 

 

Cup R3

Wolverton Tigermoths

W/D

V

 

Moretonville Rangers

 

18

 

04-Mar

Cup R3

Wing Raiders Tigers

1

V

6

Newport Pagnell Youth

 

19

 

26-Mar

Cup R3

MK Wanderers Hawks

2

V

3

Old Stratford

 

20

 

25-Feb

Cup R3

MK Wanderers Kestrels

A

V

A

Leighton Town

 

21

 

 

Cup R3

Water Eaton Youth Blue

 

V

W/D

Bromham Youth

 

22

 

04-Mar

Cup R3

Scot Youth

12

V

3

Newport Pagnell Town Tigers

 

23

 

 

Cup R3

Woodside Athletic

 

V

W/D

Willen Juniors Sharks

 

24

 

25-Feb

Cup R3

Woburn Lions Whirlwinds

6

V

1

Brookfield Rangers

 

25

 

25-Feb

Cup R3

Waterhall Stars

5

V

2

Two Mile Ash Sports

 

26

 

25-Feb

Cup R3

City Colts

2

V

8

Brackley Athletic

 

27

 

26-Mar

Cup R3

Syresham

3

V

1

Woburn Lions Hurricanes

 

28

 

25-Feb

Cup R3

Newport Pagnell Town Lions

4

V

1

Bedford Park Rangers Tomcats

29

 

25-Feb

Cup R3

Harrold & Carlton

8

V

1

Wing Raiders Jaguars

 

30

 

25-Feb

Cup R3

Preston Gawcott

3

V

2

Elstow Abbey Colts

 

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04-Mar

Cup R4

Brook End Colts Panthers

0

V

5

Newport Pagnell Town Lions

 

32

 

04-Mar

Cup R4

Olney Town Colts Spitfires

2

V

0

Preston Gawcott

 

33

 

04-Mar

Cup R4

Brackley Athletic

6

V

4

Waterhall Stars

 

34

 

04-Mar

Cup R4

Harrold & Carlton

5

V

1

Water Eaton Youth Blue

 

35

 

04-Apr

Cup R4

Moretonville Rangers

6

V

0

Newport Pagnell Youth

 

36

 

04-Mar

Cup R4

Woburn Lions Whirlwinds

0

V

1

Leighton Town

 

37

 

 

Cup R4

Scot Youth

W/D

V

 

Old Stratford

 

38

 

 

Cup R4

Syresham

 

V

W/D

Woodside Athletic

 

39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12-Apr

Cup R5

Syresham

2

V

6

Brackley Athletic

 

40

 

10-Apr

Cup R5

Moretonville Rangers

3

V

0

Old Stratford

 

41

 

10-Apr

Cup R5

Harrold & Carlton

2

V

6

Leighton Town

 

42

 

03-Apr

Cup R5

Olney Town Colts Spitfires

2

V

1

Newport Pagnell Town Lions

 

43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29-Apr

Cup SF

Brackley Athletic

3

V

4

Olney Town Colts Spitfires

 

44

 

29-Apr

Cup SF

Moretonville Rangers

0

V

3

Leighton Town

 

45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cup Final

Olney Town Colts Spitfires

1

V

4

Leighton Town

 

46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U13 Citizen Cup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date

Round

Home Club

Score

 

Score

Away Club

 

Match No.

 

 

 

22-Oct

1

Stewkley

3

AET

3

Hanslope Hornets

 

1

 

 

 

22-Oct

1

Woodside Wanderers

1

V

6

New City Saints

 

2

 

 

 

22-Oct

1

Old Stratford

0

V

4

Willen Juniors

 

3

 

 

 

22-Oct

1

Bromham Youth

7

V

1

Wing Raiders

 

4

 

 

 

22-Oct

1

Downs Barn

10

V

0

Brookfield Rangers

 

5

 

 

 

05-Nov

1

Preston Gawcott Tigers

6

V

3

Leighton Corinthian Eagles

 

6

 

 

 

12-Nov

R1 Replay

Hanslope Hornets

2

V

0

Stewkley

E.Mobbs

1R

 

 

 

19-Nov

1

Great Horwood

1

V

3

Moretonville Tornados

K.Barry

7

 

 

 

 

1

Fenny Stratford B

 

 

 

Bye

 

 

 

 

 

 

1

MK Wanderers

 

 

 

Bye

 

 

 

 

 

 

1

Wootton Rangers

 

 

 

Bye

 

 

 

 

 

 

1

Milton Keynes City

 

 

 

Bye

 

 

 

 

 

 

1

Steeple Claydon

 

 

 

Bye

 

 

 

 

 

 

1

Deanshanger Colts

 

 

 

Bye

 

 

 

 

 

 

1

Olney Town Colts

 

 

 

Bye

 

 

 

 

 

 

1

Newton Longville Reds

 

 

 

Bye

 

 

 

 

 

 

1

Preston Gawcott Pumas

 

 

 

Bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26-Nov

2

New City Saints

2

V

2

Bromham Youth

R.Tovey

8

 

 

 

17-Dec

2

Fenny Stratford B

H

V

H

Olney Town Colts

A.Branch

9

 

 

 

17-Dec

2

MK Wanderers

3

V

7

Newton Longville Reds

P.McGinn

10

 

 

 

17-Dec

2

Deanshanger Colts

3

V

2

Wootton Rangers

A.O'Connell

11

 

 

 

14-Jan

2

Willen Juniors

 W/D

V

 

Steeple Claydon

 

12

 

 

 

 

2

Preston Gawcott Tigers

W/D

V

 

Downs Barn

 

13

 

 

 

14-Jan

2

Milton Keynes City

W/D

V

 

Preston Gawcott Pumas

 

14

 

 

 

11-Mar

2

Moretonville Tornados

 

V

W/D

Hanslope Hornets

 

15

 

 

 

14-Jan

R2 Replay

Bromham Youth

1

V

0

New City Saints

 

8R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25-Feb

Cup R3

Deanshanger Colts

0

V

12

Newport Pagnell Town

 

16

 

 

 

25-Feb

Cup R3

Fenny Stratford A

7

V

0

Great Linford Rangers

 

17

 

 

 

25-Feb

Cup R3

Newton Longville Reds

4

V

7

Woburn Lions

 

18

 

 

 

25-Feb

Cup R3

Ampthill Aragon

3

V

1

Brook End Colts Jaguars

 

19

 

 

 

26-Mar

Cup R3

City Colts Rockets

A

V

A

Leighton Corinthian Cougars

 

20

 

 

 

 

Cup R3

Brackley Athletic Jaffas

 

V

W/D

Steeple Claydon

 

21

 

 

 

25-Feb

Cup R3

Scot Youth

8

V

3

Southside United

 

22

 

 

 

04-Mar

Cup R3

Fenny Stratford B

1

V

6

Central Milton Keynes

 

23

 

 

 

25-Feb

Cup R3

Woodside Rovers

0

V

3

Newton Longville Blues

 

24

 

 

 

26-Mar

Cup R3

Moretonville Tornados

W/D

V

 

City Colts Jets

 

25

 

 

 

25-Feb

Cup R3

Brook End Colts Panthers

3

V

3

Great Linford Rockets

 

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Won 3-2 on Pens)

 

 

 

 

 

26-Mar

Cup R3

Moretonville Juniors

W/D

V

 

Great Linford Lions

 

27

 

 

 

25-Feb

Cup R3

Brackley Athletic

1

V

4

Preston Gawcott Pumas

 

28

 

 

 

 

Cup R3

Bromham Youth

W/D

V

 

Water Eaton Youth

 

29

 

 

 

26-Mar

Cup R3

Downs Barn

 

V

W/D

Cranfield Colts

 

30

 

 

 

25-Feb

Cup R3

Sharnbrook Casuals

7

V

1

Waterhall Stars

 

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28-Mar

Cup R4

Fenny Stratford A

9

V

1

Newton Longville Blues

 

32

 

 

 

10-Apr

Cup R4

Great Linford Rockets

W/D

V

 

City Colts Jets

 

33

 

 

 

04-Mar

Cup R4

Water Eaton Youth

10

V

0

Woburn Lions

 

34

 

 

 

31-Mar

Cup R4

Scot Youth

7

V

2

Sharnbrook Casuals

 

35

 

 

 

26-Mar

Cup R4

Central Milton Keynes

 

V

W/D

Preston Gawcott Pumas

 

36

 

 

 

12-Apr

Cup R4

Great Linford Lions

 

V

W/D

Brackley Athletic Jaffas

 

37

 

 

 

10-Apr

Cup R4

Leighton Corinthian Cougars

2

V

1

Newport Pagnell Town

 

38

 

 

 

10-Apr

Cup R4

Downs Barn

W/D

V

 

Ampthill Aragon

 

39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19-Apr

Cup R5

Ampthill Aragon

4

V

3

Great Linford Lions

 

40

 

 

 

19-Apr

Cup R5

Water Eaton Youth

4

V

1

Leighton Corinthian Cougars

 

41

 

 

 

16-Apr

Cup R5

Central Milton Keynes

2

V

1

City Colts Jets

 

42

 

 

 

18-Apr

Cup R5

Fenny Stratford A

1

V

6

Scot Youth

 

43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cup SF

Scot Youth

4

V

3

Central Milton Keynes

 

44

 

 

 

 

Cup SF

Water Eaton Youth

3

V

1

Ampthill Aragon

 

45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cup Final

Scot Youth

2

V

3

Water Eaton Youth

 

46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U14 Citizen Cup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date

Round

Home Club

Score

 

Score

Away Club

 

Match No.

 

08-Oct

1

Willen Juniors Warriors

10

V

2

Brackley Athletic Jaffas

 

1

 

08-Oct

1

Old Bradwell United

2

V

3

Great Linford

 

2

 

08-Oct

1

Woodside Rangers

3

V

1

Woodside Wanderers

 

3

 

08-Oct

1

Wicken Rangers

8

V

5

Milton Keynes City

 

4

 

08-Oct

1

Wolverton Tigermoths

8

V

4

Preston Gawcott Tigers

 

5

 

08-Oct

1

Willen Rangers

2

V

4

Wing Raiders

 

6

 

15-Oct

1

Newport Pagnell Youth

8

V

3

Cranfield Colts

 

7

 

15-Oct

1

New City Saints

1

V

7

Moretonville Juniors

 

8

 

15-Oct

1

Emberton Athletic

12

V

0

Hanslope Hornets

 

9

 

15-Oct

1

Newton Longville Blues

0

V

3

Heath Panthers

 

10

 

22-Oct

1

Houghton Conquest Owls

W/O

V

 

Halse United

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26-Nov

Cup R2

Wicken Rangers

2

V

12

Brook End Colts

A.Branch

12

 

03-Dec

Cup R2

Wolverton Tigermoths

8

V

3

Wing Raiders

E.Mobbs

13

 

03-Dec

Cup R2

Bromham Youth

H

V

H

Emberton Athletic

S.Brookes

14

 

03-Dec

Cup R2

Woodside Rovers

5

V

1

Water Eaton Youth

A.Branch

15

 

10-Dec

Cup R2

Southside United Scorpions

2

V

1

MK Wanderers Kestrels

R.Tovey

16

 

10-Dec

Cup R2

Moretonville Juniors

0

V

2

Old Stratford

C.Piggott

17

 

10-Dec

Cup R2

Halse United

0

V

2

Southside United Strikers

TBA

18

 

 

Cup R2

Syresham

 

V

W/D

Willen Juniors A

 

19

 

25-Feb

Cup R2

Preston Gawcott

0

V

8

Great Linford

 

20

 

25-Feb

Cup R2

MK Wanderers Hawks

6

V

2

Newton Longville Reds

 

21

 

07-Jan

Cup R2

Woodside Rangers

1

V

7

Scot Youth

 

22

 

04-Mar

Cup R2

City Colts Stallions

5

V

0

City Colts Colts

 

23

 

07-Jan

Cup R2

Newport Pagnell Town

9

V

0

Heath Panthers

 

24

 

25-Feb

Cup R2

Woburn Lions

0

V

3

Willen Juniors Warriors

 

25

 

07-Jan

Cup R2

Two Mile Ash Sports

 

V

 W/D

Wootton Rangers

 

26

 

25-Feb

Cup R2

Newport Pagnell Youth

0

V

10

Brackley Athletic

 

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25-Feb

Cup R3

Woodside Rovers

2

V

7

Two Mile Ash Sports

 

28

 

26-Mar

Cup R3

Great Linford

W/D

V

 

City Colts Stallions

 

29

 

26-Mar

Cup R3

MK Wanderers Hawks

 

V

W/D

Syresham

 

30

 

25-Feb

Cup R3

Bromham Youth

1

V

7

Newport Pagnell Town

 

31

 

04-Mar

Cup R3

Southside United Strikers

7

V

2

Willen Juniors Warriors

 

32

 

04-Mar

Cup R3

Southside United Scorpions

2

V

1

Old Stratford

 

33

 

04-Mar

Cup R3

Brackley Athletic

4

V

0

Scot Youth

 

34

 

26-Mar

Cup R3

Wolverton Tigermoths

1

V

13

Brook End Colts

 

35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13-Apr

Cup R4

Southside United Strikers

1

V

2

City Colts Stallions

 

36

 

31-Mar

Cup R4

Brackley Athletic

2

V

4

Newport Pagnell Town

 

37

 

21-Apr

Cup R4

MK Wanderers Hawks

3

V

6

Two Mile Ash Sports

 

38

 

13-Apr

Cup R4

Southside United Scorpions

0

V

1

Brook End Colts

 

39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29-Apr

Cup SF

Two Mile Ash Sports

0

AET

1

City Colts Stallions

 

40

 

29-Apr

Cup SF

Brook End Colts

5

V

0

Newport Pagnell Town

 

41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CUP FINAL

City Colts Stallions

P

V

P

Brook End Colts

 

42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U15 Citizen Cup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date

Round

Home Club

Score

 

Score

Away Club

 

Match No.

 

05-Nov

1

Brackley AJ's

5

V

4

Leighton Corinthians

 

1

 

05-Nov

1

Brookfield Rangers

11

V

1

Heath Panthers

 

2

 

05-Nov

1

Southside United

2

V

3

Leighton Town Youth

 

3

 

05-Nov

1

Woburn Lions B

3

V

2

Hanslope Hornets

 

4

 

05-Nov

1

Hartwell

7

V

0

Waterhall Stars

 

5

 

12-Nov

1

Brackley Athletic Jaffas

0

V

6

MK Athletic

D.Preston

6

 

26-Mar

1

Steeple Claydon

8

V

2

Great Linford Hornets

 

7

 

 

1

Woodside B

 

V

 

Bye

 

 

 

 

1

Moretonville Rovers

 

V

 

Bye

 

 

 

 

1

Bromham Youth

 

V

 

Bye

 

 

 

 

1

Kensworth Blues

 

V

 

Bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25-Feb

Cup R2

Brackley AJ's

6

V

5

Hartwell

 

8

 

25-Feb

Cup R2

Downs Barn

A

V

A

Brackley Athletic

 

9

 

05-Apr

Cup R2

MK Athletic

0

V

6

New City Saints

 

10

 

26-Mar

Cup R2

Brook End Colts Jaguars

W/D

V

 

Scot Youth

 

11

 

25-Feb

Cup R2

Bromham Youth

1

V

11

MK Wanderers A

 

12

 

25-Feb

Cup R2

Olney Town Colts

4

V

3

Kensworth Blues

 

13

 

27-Mar

Cup R2

MK Wanderers B

3

V

5

City Colts

 

14

 

25-Feb

Cup R2

Water Eaton Youth

7

V

1

Woburn Lions B

 

15

 

04-Mar

Cup R2

Leighton Town

1

V

5

Wootton Rangers

 

16

 

25-Feb

Cup R2

Wing Raiders

2

V

8

Woodside A

 

17

 

25-Feb

Cup R2

Woodside B

0

V

3

Newport Pagnell Town

 

18

 

 

Cup R2

Moretonville Rovers

W/D

V

 

Brookfield Rangers

 

19

 

25-Feb

Cup R2

Old Stratford

4

AET

4

Brook End Colts Panthers

20

 

 

 

 

 

 

 

(Won 4-2 on Pens)

 

 

 

25-Feb

Cup R2

Great Linford A

3

AET

2

Moretonville Juniors

 

21

 

N/A

Cup R2

Preston Gawcott

 

V

 

Bye

 

22

 

10-Apr

Cup R2

Woburn Lions A

4

V

0

Steeple Claydon

 

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26-Mar

Cup R3

Newport Pagnell Town

1

AET

1

Wootton Rangers

 

24

 

 

 

(Won 4-3 on Penalties)

 

 

 

 

 

 

 

16-Apr

Cup R3

Woodside A

0

V

9

Woburn Lions A

 

25

 

16-Apr

Cup R3

City Colts

4

V

0

Great Linford A

 

26

 

12-Apr

Cup R3

Scot Youth

6

V

3

Brackley Athletic

 

27

 

12-Apr

Cup R3

New City Saints

10

V

0

Brackley AJ's

 

28

 

28-Mar

Cup R3

Water Eaton Youth

4

V

0

Olney Town Colts

 

29

 

25-Feb

Cup R3

Preston Gawcott

1

V

7

Brookfield Rangers

 

30

 

26-Mar

Cup R3

MK Wanderers A

 

V

W/D

Brook End Colts Panthers

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19-Apr

Cup R4

City Colts

2

AET

2

Scot Youth

 

32

 

 

 

(Won 3-2 on Pens)

 

 

 

 

 

 

 

10-Apr

Cup R4

Brookfield Rangers

4

V

1

Newport Pagnell Town

 

33

 

19-Apr

Cup R4

Water Eaton Youth

0

V

3

Woburn Lions A

 

34

 

19-Apr

Cup R4

New City Saints

7

V

1

MK Wanderers A

 

35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29-Apr

Cup SF

Woburn Lions A

3

V

0

New City Saints

 

36

 

29-Apr

Cup SF

Brookfield Rangers

0

V

6

City Colts

 

37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cup Final

City Colts

0

V

2

Woburn Lions A

 

38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U16 Citizen Cup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date

Round

Home Club

Score

 

Score

Away Club

Match No.

 

08-Oct

1

Moretonville Kestrels

5

V

7

MK Wanderers C

1

 

08-Oct

1

Bromham Youth

4

V

0

Waterhall Stars

2

 

08-Oct

1

Stony Stratford Town

7

V

1

Leighton Corinthians Tigers

3

 

15-Oct

1

Moretonville Hawks

4

V

1

Wing Raiders

4

 

15-Oct

1

Heeland Rangers

6

V

2

Woodside Athletic

5

 

15-Oct

1

Brackley Athletic

1

V

0

City Colts

6

 

15-Oct

1

Coldharbour Colts

12

V

1

Southside United

7

 

15-Oct

1

Phoenix St John

8

V

0

Cranfield Colts

8

 

15-Oct

1

Halse United

2

V

4

Wootton Rangers

9

 

22-Oct

1

Leighton Corinthians A

1

V

5

Milton Keynes City

10

 

22-Oct

1

Brickhill Wanderers

4

V

2

Scot Youth

11

 

22-Oct

1

Houghton Conquest Owls

1

V

4

Downs Barn

12

 

29-Oct

1

Deanshanger Colts

1

V

3

Newport Pagnell Youth

13

 

29-Oct

1

Water Eaton Youth

4

V

1

Emberton Athletic

14

 

29-Oct

1

Loughton Youth

3

V

2

MK Wanderers B

15

 

29-Oct

1

MK Wanderers A

6

V

0

Wolverton Tigermoths

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03-Apr

Cup R2

Brackley Athletic

1

V

2

Stony Stratford Town

17

 

25-Feb

Cup R2

Bromham Youth

2

AET

4

Coldharbour Colts

18

 

04-Mar

Cup R2

Water Eaton Youth

1

V

3

Brickhill Wanderers

19

 

04-Mar

Cup R2

Phoenix St John

5

V

1

Loughton Youth

20

 

04-Mar

Cup R2

Heelands Rangers

W/D

V

 

MK Wanderers C

21

 

04-Mar

Cup R2

Downs Barn

5

V

2

Milton Keynes City

22

 

25-Feb

Cup R2

Wootton Rangers

0

V

1

Newport Pagnell Youth

23

 

04-Mar

Cup R2

MK Wanderers A

6

V

1

Moretonville Hawks

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19-Apr

Cup R3

Newport Pagnell Youth

0

V

5

MK Wanderers A

25

 

19-Apr

Cup R3

Downs Barn

0

V

3

Brickhill Wanderers

26

 

 

Cup R3

Phoenix St John

6

V

0

Stony Stratford Town

27

 

19-Apr

Cup R3

MK Wanderers C

0

V

7

Coldharbour Colts

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cup SF

MK Wanderers A

2

V

0

Coldharbour Colts

29

 

 

Cup SF

Phoenix St John

5

V

1

Brickhill Wanderers

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cup Final

Phoenix St John

0

V

3

MK Wanderers A

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U17 Citizen Cup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date

Round

Home Club

Score

 

Score

Away Club

Match No.

 

08-Oct

1

Newport Pagnell Youth

2

V

3

Pitstone & Ivinghoe

1

 

08-Oct

1

Sharnbrook Casuals

0

V

3

Buckingham Town

2

 

08-Oct

1

Downs Barn

0

V

5

Cablemasters

3

 

08-Oct

1

Oakley Rangers

5

V

6

MK Wanderers

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04-Mar

2

Cablemasters

5

V

3

New City Saints

5

 

25-Feb

2

Stony Stratford Town

2

V

2

Wootton Rangers

6

 

 

 

(Won 6-5 on Pens)

 

 

 

 

 

 

17-Apr

2

Pitstone & Ivinghoe

2

V

1

Loughton Youth

7

 

18-Apr

2

MK Wanderers

2

V

2

Buckingham Town

8

 

 

 

 

 

 

 

(Won 3-2 on Pens)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29-Apr

Cup SF

Stony Stratford Town

1

V

4

Buckingham Town

9

 

29-Apr

Cup SF

Pitstone & Ivinghoe

2

V

1

Cablemasters

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pitstone & Ivinghoe

0

V

1

Buckingham Town

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U18 Citizen Cup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date

Round

Home Club

Score

 

Score

Away Club

Match No.

 

19-Apr

1

Hanslope Hornets

2

V

4

Stony Stratford Town

1

 

 

1

Winslow United

 

V

W/D

Woodside

2

 

25-Feb

1

Ampthill Town

5

AET

6

Scot Youth

3

 

25-Feb

1

Potterspury Magpies

2

V

5

Bromham Youth

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29-Apr

SF

Winslow United

0

V

5

Stony Stratford Town

5

 

29-Apr

SF

Bromham Youth

4

V

0

Scot Youth

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Final

Stony Stratford Town

3

V

5

Bromham Youth

7